ПРОМИСЛОВА АУДИТОРСЬКА СПІЛКА Послуги Партнери Клієнти Кар'єра Корисна інформація Контакти

« Останні публікацій

Внесено зміни в Податковий кодекс України щодо трансфертного ціноутворення.

Перелік країн з діапазонами податку на прибуток.

В результаті внесення змін різниця ставок з податку на прибуток для юридичних осіб в третіх країнах стала об’єктом підвищеної уваги. Операції, в яких один з суб’єктів є нерезидентом, і в країні цього суб’єкта ставка податку на прибуток нижча на 5% від ставки податку на прибуток країни сторони-резидента – така операція автоматично стає контрольованою. Нижче наведений перелік країн та автономних зон з незалежною системою оподаткування з діапазонами податку на прибуток в них.

 

Мінімальна ставка % 2013

Максимальна ставка % 2013

контрольована

Andorra

 

10

Angola

 

35

Antigua and Barbuda

 

25

Argentina

 

35

Armenia

 

20

Aruba

 

28

Australia

 

30

Austria

 

25

Azerbaijan

 

20

Bahamas

 

0

Benin

 

35

Bermuda

 

0

Bosnia and Herzegovina

 

10

Botswana

22

30

   

Brazil

25

34

Brunei

 

23,5

Bulgaria

 

10

Burkina Faso

 

30

Burma

 

25

Cyprus

 

12,5

   

Czech Republic

5

19

   

Denmark

 

25

Slovenia

 

17

Spain

25

30

Turkey

 

20

Ukraine

 

19

   

United Arab Emirates

 

55

   

United Kingdom

 

23

United States

20

42

   

  відмічено юрисдикції, ставка податку на прибуток якого складає менше 15,2% (тобто, менше 95% від ставки 16%, яка вступить в силу з 1 січня 2014 року).

   відмічено юрисдикції, ставка податку на прибуток якого складає менше 18,05%, відповідно, операції з резидентами цих країн будуть контрольованими до 1 січня 2014 року.

    якщо два кольорових індикатори: перший показує результат тесту мінімальної ставки діапазону податку на прибуток в цій юрисдикції, а другий – максимальної ставки діапазону.

ПОСЛУГИ

ПРО КОМПАНІЮ

“Без аудиту немає надійності рахунків.

Без надійності рахунків немає контролю.

А без контролю що коштує ВЛАДА?”

Р.Адамс.

Шановні пані та панове!

Професійні аудитори виконують у суспільстві важливу роль. Інвестори, кредитори, роботодавці та інші учасники ділової спільноти, а також уряд і громадськість у цілому покладаються на професійних аудиторів стосовно ретельної та обґрунтованої перевірки фінансового обліку і звітності,  ефективного фінансового менеджменту і компетентних консультацій з різних питань діяльності та оподаткування.

Незалежна аудиторська фірма ТОВ "Аудиторська фірма "Промислова Аудиторська Спілка" створена у 2004 році. Компанія має багаторічний досвід роботи та кваліфікованих працівників на ринку аудиторських послуг України, їх професіоналізм та порядність зумовлює належну якість аудиторських послуг, потребу в яких відчувають наші клієнти.

Діяльність фірми побудована на засадах високого рівня професіоналізму аудиторів, компетентності та обізнаності у сфері чинного законодавства, дотримання вимог діючих нормативно – правових актів.

Пріоритетним завданням для нас є проведення роботи на основі задоволення побажань клієнтів, що супроводжується глибоким опрацюванням завдань, які ставляться перед нами.

Наше прагнення – це надійний захист наших замовників від складнощів економіко-правового характеру в сучасних умовах господарювання, як на території Україні, так і за її межами.

Ми готові надати Вам необхідну інформацію щодо можливостей та порядку роботи Аудиторської фірми у справі надання аудиторських, правових, консалтингових послуг.

НЕЗАЛЕЖНІСТЬ та КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ, ЧЕСНІСТЬ та ОБ'ЄКТИВНІСТЬ – ЗАПОРУКА ДОСЯГНЕННЯ НАЙКРАЩИХ РЕЗУЛЬТАТІВ

Директор ТОВ «Аудиторська Фірма

«ПРОМИСЛОВА АУДИТОРСЬКА СПІЛКА»                                        С.М. Голубець

ПОСЛУГИ

Представлення інтересів

Представлення інтересів замовника з питань обліку, аудиту, оподаткування ...

Професійні послуги

Консультування, аутсорсинг, консалтинг, трансформація ...