ПРОМИСЛОВА АУДИТОРСЬКА СПІЛКА
Послуги Партнери Клієнти Кар'єра Корисна інформація Контакти
 

Компанія

Аудит (лат. audit - слухати) - перевірка даних бухгалтерського обліку і показників фінансової звітності суб'єкта господарювання з метою висловлення незалежної думки аудитора про її достовірність в усіх суттєвих аспектах та відповідність вимогам законів України, положень (стандартів) бухгалтерського обліку або інших правил (внутрішніх положень суб'єктів господарювання) згідно із вимогами користувачів. 

Незалежна аудиторська фірма ТОВ "Аудиторська Фірма "ПРОМИСЛОВА АУДИТОРСЬКА СПІЛКА" створена у 2004 році.

Компанія має багаторічний досвід роботи та кваліфікованих працівників на ринку аудиторських послуг України, їхній професіоналізм та порядність - зумовлюють високу якість аудиторських послуг, потребу в яких відчувають наші клієнти.

Діяльність фірми побудована на засадах високого рівня професіоналізму аудиторів, компетентності та обізнаності у сфері чинного законодавства, дотримання вимог діючих нормативно-правових актів.

У складі фірми працюють досвідчені фахівці. Серед працівників компанії - кандидати економічних наук, сертифіковані аудитори, дипломовані спеціалісти CAP, CIPA, фінансові аналітики.

Для обґрунтування своїх висновків ми використовуємо професійний досвід, який нагромаджувався в ході надання аудиторських послуг.

Проведена Аудиторською фірмою «ПРОМИСЛОВА АУДИТОРСЬКА СПІЛКА» ретельна та обґрунтована перевірка Вашого підприємства дозволить уникнути штрафних санкцій з боку контролюючих органів, виявити внутрішні резерви, удосконалити облік, надати впевненість у фінансових показниках.

Ми готові надати вам вичерпні консультації з актуальних і проблемних питань, супроводжувати подальшу діяльність підприємства для досягнення поставлених цілей та попередження можливих помилок.

Аудиторська фірма "ПРОМИСЛОВА АУДИТОРСЬКА СПІЛКА" будує свої відносини з клієнтами за принципом конфіденційності та взаємної довіри.

            Ми хочемо та робимо все для того, щоб кожен наш Клієнт був задоволений результатами співпраці з нами.