ПРОМИСЛОВА АУДИТОРСЬКА СПІЛКА Послуги Партнери
Клієнти
Кар'єра Корисна інформація Контакти
 

Клієнти

Наші клієнти за галузями

ТОВ «Аудиторська фірма «ПРОМИСЛОВА АУДИТОРСЬКА СПІЛКА» має багаторічний досвід співпраці з промисловими підприємствами. Ми допомагаємо клієнтам оптимізувати бізнес та досягти більш високих результатів. Фахівці нашої компанії добре ознайомлені зі специфікою виробництва, що дозволяє надавати професійні та якісні послуги клієнтам. Нашими клієнтами є суб'єкти господарювання у сфері видобувної промисловості, машинобудування, електроенергетики.

ТОВ «Аудиторська фірма «ПРОМИСЛОВА АУДИТОРСЬКА СПІЛКА» надає повний спектр послуг з аудиту, оцінки, бізнес планування та консультування, адаптованих під специфіку роботи компаній сектору будівництва та девелопменту. Ми маємо досвід співпраці з провідними будівельними компаніями та інвесторами, яким ми надаємо професійні послуги високого рівня. Довгострокові відносини з клієнтами дозволяють краще зрозуміти специфіку їх бізнесу, щоб надавати послуги з максимальною ефективністю.

Сектор роздрібної та оптової торгівлі на сучасному етапі відкриває великі можливості, але поряд з тим виникають і нові труднощі. В умовах потужної конкуренції на ринку, досягнення стратегічних переваг є складним завданням.

Своєчасно отримана фінансова інформація має важливе значення в подібному конкурентному середовищі. В умовах по-справжньому «циклічного» бізнесу, з метою підтримки рентабельності, рітейлери - потребують високопрофесійних послуг від аудиторів. Зараз компанії, що працюють у сфері роздрібної та оптової торгівлі, перебувають у пошуках кваліфікованих консультантів, які могли б допомогти задовольнити потреби споживачів в умовах ринкової економіки, зберігаючи прибутковість підприємства в цілому. Послуги нашої компанії спрямовані на вирішення найбільш складних завдань, дозволяючи клієнтам бути впевненим у фінансовій успішності бізнесу.

Сьогодні виникає багато питань у компаній фінансового сектору. Зміни нормативної бази, підвищення вимог до нормативних показників фінансових установ, потребує отримання якісних консультацій сертифікованих фахівців. Завдяки розумінню сектора, передового досвіду, фокусування на реальних потребах клієнта, ми пропонуємо перевірені стратегії, щоб допомагати компаніям фінансової індустрії залишатися конкурентноспроможними та досягати своїх бізнес цілей.

Перелік суб'єктів, у яких аудиторська фірма провела обов'язковий аудит протягом попереднього року: ПрАТ "Київмлин"; ПАТ "Стрийський завод ковальсько-пресового обладнання"; ПрАТ "Клінічний санаторій "Полтава-Крим"; ПАТ "КЕМЗ "Зварка".