ПРОМИСЛОВА АУДИТОРСЬКА СПІЛКА Послуги Партнери Клієнти Кар'єра Корисна інформація Контакти

« Останні публікацій

Парламент підтримав пропозиції Міндоходів щодо спрощення умов ведення бізнесу в Україні

Верховна Рада України підтримала низку пропозицій Міндоходів, що полегшують умови ведення бізнесу в Україні.

Відповідний законопроект №2054а “Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо обліку та реєстрації платників податків” був прийнятий у першому читанні.

Так, свідоцтво платника ПДВ вже з початку наступного року може замінитися випискою з відкритого реєстру, до якого всі платники матимуть вільний і безкоштовний доступ. Відразу після реєстрації дані про платника ПДВ будуть оприлюднюватися на офіційному веб-порталі Міністерства доходів і зборів України. Підприємці зможуть замовляти, отримувати та надавати державним органам і контрагентам потрібні виписки в електронному вигляді.

Певні спрощення передбачені і для інших категорій платників. Так, кожен підприємець, який не сплачує ПДВ, отримає право бути платником єдиного податку відразу після реєстрації. Обов’язок платника повідомляти контролюючі органи про зміни у своїх даних буде скасовано – державні установи самостійно братимуть потрібні відомості в Єдиному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців.

Банки повідомлятимуть органи доходів і зборів про відкриття рахунків платників протягом одного дня, а не трьох, як зараз. У такий же термін Міністерство  братиме рахунки на облік.

Підприємцям також буде надана можливість повідомляти про всі об’єкти оподаткування за місцем основної реєстрації, а не за місцем знаходження кожного з них, як це передбачене діючим законодавством.

За оцінками фахівців Міндоходів, ці та інші передбачені законопроектом інновації спрямовані на  полегшення умов для ведення бізнесу в Україні, подальшу дерегуляцію підприємницької діяльності, спрощення формальних процедур для започаткування бізнесу.

 

ПОСЛУГИ

ПРО КОМПАНІЮ

“Без аудиту немає надійності рахунків.

Без надійності рахунків немає контролю.

А без контролю що коштує ВЛАДА?”

Р.Адамс.

Шановні пані та панове!

Професійні аудитори виконують у суспільстві важливу роль. Інвестори, кредитори, роботодавці та інші учасники ділової спільноти, а також уряд і громадськість у цілому покладаються на професійних аудиторів стосовно ретельної та обґрунтованої перевірки фінансового обліку і звітності,  ефективного фінансового менеджменту і компетентних консультацій з різних питань діяльності та оподаткування.

Незалежна аудиторська фірма ТОВ "Аудиторська фірма "Промислова Аудиторська Спілка" створена у 2004 році. Компанія має багаторічний досвід роботи та кваліфікованих працівників на ринку аудиторських послуг України, їх професіоналізм та порядність зумовлює належну якість аудиторських послуг, потребу в яких відчувають наші клієнти.

Діяльність фірми побудована на засадах високого рівня професіоналізму аудиторів, компетентності та обізнаності у сфері чинного законодавства, дотримання вимог діючих нормативно – правових актів.

Пріоритетним завданням для нас є проведення роботи на основі задоволення побажань клієнтів, що супроводжується глибоким опрацюванням завдань, які ставляться перед нами.

Наше прагнення – це надійний захист наших замовників від складнощів економіко-правового характеру в сучасних умовах господарювання, як на території Україні, так і за її межами.

Ми готові надати Вам необхідну інформацію щодо можливостей та порядку роботи Аудиторської фірми у справі надання аудиторських, правових, консалтингових послуг.

НЕЗАЛЕЖНІСТЬ та КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ, ЧЕСНІСТЬ та ОБ'ЄКТИВНІСТЬ – ЗАПОРУКА ДОСЯГНЕННЯ НАЙКРАЩИХ РЕЗУЛЬТАТІВ

Директор ТОВ «Аудиторська Фірма

«ПРОМИСЛОВА АУДИТОРСЬКА СПІЛКА»                                        С.М. Голубець

ПОСЛУГИ

Представлення інтересів

Представлення інтересів замовника з питань обліку, аудиту, оподаткування ...

Професійні послуги

Консультування, аутсорсинг, консалтинг, трансформація ...